BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

magyar_közlöny

01.
25.
15:16

Az Energiaügyi Minisztérium egyeztetésre hívta az önkormányzatokat, Gémesi György csak a sajtóból értesült

Hétfőn egyeztetésre hívta az Energiaügyi Minisztérium az önkormányzatokat, hogy közösen azonosítsák a helyi problémákat, melyeket az energiaválság okozott. Ennek a felhívásnak kezdett terjedni a híre, melyről Gémesi György, Gödöllő polgármestere elmondta, ugyan ő nem kapott meghívót az egyeztetésre, de hónapok óta egy energiastratégián dolgoznak és örül a kezdeményezésnek.

Szerző(k):
Varga Csenge