Dráma a rezsivédelemben, Orbán Viktornak azonnal döntenie kellett
A miniszterelnöknek hozzá kellett nyúlnia az államháztartáshoz, mert több mint 37,1 milliárd forintot kellett az villamos energia- és földgáz szolgáltatók javára megfizetni.
Dráma a rezsivédelemben, Orbán Viktornak azonnal döntenie kellett
A miniszterelnöknek hozzá kellett nyúlnia az államháztartáshoz, mert több mint 37,1 milliárd forintot kellett az villamos energia- és földgáz szolgáltatók javára megfizetni.
Minden idők legdrágább augusztus 20-ája lesz: Rogán Antal 18,5 milliárd forintot kapott az ünneplésre
Orbán Viktor miniszterelnök több mint 57 milliárd forintot osztott szét a Központi Maradványelszámolási Alapból a tegnap este megjelent Magyar Közlöny alapján. Az osztogatás legnagyobb nyertese a Rogán Antal vezetett Miniszterelnöki Kabinetiroda a maga 18,5 milliárd forintjával.
Nagy a jövés-menés a kormányban, Koncz Zsófia is a csúcsra ért
Új államtitkárokkal erősít a Kulturális és Innovációs Minisztérium augusztus elsejétől: Hankó Balázs miniszter javaslatára Sulyok Tamás köztársasági elnök Koncz Zsófia országgyűlési képviselőt családokért felelős államtitkárnak nevezte ki – közölte a tárca csütörtökön az MTI-vel. Emellett számos más személyi döntés is megjelent a Magyar Közlönyben.
Kijött a rendelet, vége a zöldrendszámos dőzsölésnek
Lezárul a zöld rendszámos luxusterepjárók kora, a szaktárca megkezdte a kedvezményrendszer átalakítását.
Meghúzzák a nadrágszíjat az állami cégeknél, a személyi kiadásokon fognak spórolni
A háborús vészhelyzetre hivatkozva kötelező költségtakarékosságot írt elő a kormány az állami cégeknél.