Toxikus a "magyarosítás" lehetősége a szlovéniai választáson
Miután a gazdaság viszonylag jól teljesít Szlovéniában, a szavazók jelentős része más okok miatt akarja leváltani a kormányt. A legfőbb érv, hogy ha az ország azon az úton menetel tovább, amelyen most halad, akkor olyan rezsim alakul ki, amilyen jelenleg Magyarországon regnál. Ezt nevezik "magyarosításnak" vagy "orbánizációnak".




