Az összes magyar állampolgár kijutott Gázából, aki el akart jönni
Hat magyar állampolgár, köztük négy gyerek, illetve két palesztin családtagjuk jutott ki a Gázai övezetből, így már csak egy magyar állampolgár tartózkodik a területen, aki a maradás mellett döntött - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter éjszaka Budapesten.




