Lezárták az M3-ast
Többen megsérültek, amikor hat jármű összeütközött az M3-as autópályán Gödöllő térségében péntek délután. A sztráda Miskolc felé vezető oldalát lezárták - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.(Képünk illusztráció)




