BUX 139184.65 -0,08 %
OTP 45200 -0,22 %
header

lezárás

11.
10.
12:45

Most jön a neheze? - A hazai cégek harmada számol elbocsátással

A magyar kis- és középvállalkozások (kkv) csaknem 10 százaléka biztosnak tartja, hogy a járvány második hullámában szükség lesz elbocsátásokra, további 24 százalékuk nem tartja kizártnak, hogy ilyen lépésre kényszerül - derül ki a MiniCRM felméréséből. A válaszadók 8 százaléka állítja, hogy cége legfeljebb egy hónapig bírja ki a komolyabb lezárásokat. Az adatok azt mutatják, a digitalizáció növelheti a válságállóságot, és a fejlesztést az állam is támogatja.

Szerző(k):
Domokos Erika