A lengyelek is rájöttek, hogy az energiában is igaz: a kicsi az szép
Lengyelország legnagyobb áramszolgáltató vállalata elindította azt a zöldenergiás kísérletét, melynek lényege, hogy nem nagy áramtermelő erőműveken keresztül kell ellátni árammal a háztartásokat, hanem kicsi, decentralizált egységeket megépítve.




