Folyamatosan rúgják ki az embereket a Magyar Postától
Akárcsak korábban, úgy ezúttal is főleg az adminisztratív területekről küldik el az embereket a Magyar Postától. Egymást követik a csoportos leépítések, miközben hatalmas a munkaerőhiány is az állami vállalatnál.




