Csodaszerrel kezelik a magyar közbeszerzéseket
Ismét módosította a parlament a közbeszerzési törvényt. A Fidesz-kormány egyik kedvenc jogszabálya ez, 2011-ben és 2015-ben is új törvényt alkottak, és már többször módosították - mintha ez akadályozná a szabályos közpénzköltést hazánkban. Most többek közt a \"versenyélénkítés jegyében\" 100-ról 300 millió forintra emelték azt az értékhatárt, amely alatt építési beruházásokra nem kell nyilvános közbeszerzést kiírni.




