Megbüntetett autósok, figyelem! Megszólalt Lázár
Tarlós István főpolgármesternek igaza volt: a térfigyelő kamerák felvételei alapján nem büntethet a közterület-felügyelet, csak a rendőrség. Így a megbírságolt autósoknak nem kell fizetniük - mondta el Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter a csütörtöki kormányinfón.




