BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

lapszemle

11.
29.
15:04

Bojkottálnák a népszerű drogérialáncot, mert nem határolódott el Orbán Viktor szövetségeseitől

Nyomás alá került a drogerie markt Németországban, ahol a családi vállalkozások szövetsége – szemben a politikai és üzleti elit képviselőivel – együttműködne a szélsőjobboldalinak tartott AfD párttal. Emiatt több nagyvállalat, köztük a Rossmann is kilépett a munkaadói szervezetből, míg a versenytárs dm-et a vásárlók támadták le.

Szerző(k):
Economx