Arat a koronavírus Romániában
Romániában ismét több mint 1300-zal növekedett egy nap alatt a koronavírussal diagnosztizáltak száma, és 45 halálesetről számolt be csütörtöki jelentésében a stratégiai kommunikációs törzs (GCS) - jelentette az MTI tudósítója. A focibajnokságot is lefújta a Román Labdarúgó Szövetség.



