Nem jöhetnek külföldiek az országba, de meccsre igen
Pénteken jelentette be a kormány, hogy szeptember 1-től lezárja Magyarországot a külföldiek előtt, de már akkor jelezték, hogy az UEFA Szuperkupa-döntő mérkőzésre jöhetnek külföldi nézők. Most már kiemelt eseménnyé nyilvánították a meccset, hogy ezt egyértelműsítsék.




