Nagyobb szigor várhat a kutyatartókra
Megemelné az állatvédelmi bírság összegét és szigorítana egyes állattartási szabályokon a Vidékfejlesztési Minisztérium - derül ki a tárcának az állatvédelmi tárgyú kormányrendelet módosítását kezdeményező, közigazgatási egyeztetésre bocsátott tervezetéből.



