Új forintérme érkezik a jövő héten - folytatódik a sikersorozat
A magyar kutyákat bemutató MNB-s emlékérme-széria jövő hétfőn az agárral folytatódik.
Új forintérme érkezik a jövő héten - folytatódik a sikersorozat
A magyar kutyákat bemutató MNB-s emlékérme-széria jövő hétfőn az agárral folytatódik.
Ebzárlatot rendeltek el Békés megyében
Ebzárlatot és legeltetési tilalmat rendelt el október 2-22. között Békés megye közigazgatási területén a Békés Megyei Kormányhivatal, mert a rókák veszettségének megelőzése érdekében csalétek-vakcinákat helyeznek ki repülőgépes kiszórással - közölte a békési önkormányzat.
Fantomkutyák miatt bírságolt a NAV
Adóellenőrzéskor derültek ki szabálytalanságok egy Jász-Nagykun-Szolnok megyei vállalkozásnál. A kutyaiskolában csak papíron léteztek a számlák szerint megvásárolt nagy értékű kutyák, a vizsgálat tisztázta a bonyolult történet részleteit - írja közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.
Gazdijogsiképzést indít az Állatorvostudományi Egyetem
Ingyenes, jelenléti képzést szervez kutyatartók és leendő kutyatartók számára az Állatorvostudományi Egyetem az Agrárminisztérium és a NÉBIH Gazdijogsi programjának keretében.
Ellepték Romániát a kisállatok
A románok 20 százaléka vásárolt kisállatot a koronavírus-világjárvány miatti korlátozások időszakában - közölte kedden a román média egy piackutató cég friss felmérésének eredményét ismertetve.