Végtörlesztés: csökkentették a visszaélő bankok büntetését
A megismételt eljárásban a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) a korábbi 9,5 milliárd forintról közel 5 milliárd forintra csökkentette a vezető kereskedelmi bankokra a devizahitelek végtörlesztésének 2011. végi - 2012. eleji korlátozásáért kirótt bírságot - közölte a GVH az MTI-vel szerdán.




