"Sokat kell elvennem, hogy visszaadjam az élményt"
Decemberben ismét színpadra kerül a tavaly nagy sikert aratott Diótörő az Arénákban című előadás. Az ismert darab újragondolásáról, a klasszikus jegyek megőrzéséről és megújításáról beszéltünk a rendező-koreográfussal, a Kossuth-díjas ifj. Harangozó Gyulával.




