BUX 139950.60 0,23 %
OTP 45950 -0,04 %
header

kultúra

11.
20.
17:24

Ki nem találná, miben működünk együtt az oroszokkal

Együttműködési megállapodást írt alá a Szentpétervári Nemzetközi Kulturális Fórum zárónapján a Fővárosi Nagycirkusz és az Orosz Állami Cirkusz (Roszgoszcirk). A szerződés értelmében az intézmények többek között közös előadások szervezéséről, lebonyolításáról és a szakmai tapasztalatok megosztásáról döntöttek - írja az MTI Fekete Péter miniszteri biztos, a Fővárosi Nagycirkusz főigazgatója tájékoztatása nyomán.

Szerző(k):
Szász Péter