BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

kreml

11.
21.
19:01

Moszkvának nincsenek barátai, a szerb-orosz vitába csöppenhet Magyarország

Az orosz-szerb szövetség az elmúlt időszakban kikezdhetetlennek tűnt, de elég volt hozzá egyetlen vesztegetésről szóló videó, hogy Belgrád saját szuverenitását féltve asztalt borítson. Oroszország provokációnak tartja a videófelvételt, de egyelőre úgy tűnik, nagyon meggyengül a két ország partneri viszonya, amely még az EU-nak és az Egyesült Államoknak is fejtörést okozott néhány napja.

Szerző(k):
Szabó Dániel