BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

kreml

07.
18.
16:55

Viszlát! Új vadászgéppel üzennek nyugatra az oroszok

Az orosz médiában megjelentek szerint, a kedden kezdődő repülési kiállításon mutatják be az új orosz vadászgépet, amit a Szuhoj repülőgépgyártó épített, egy könnyebb, olcsóbb taktikai vadászgép kifejlesztését célzó program részeként. A legújabb, két hajtóművel rendelkező orosz vadászrepülőgéppel (Su-57) ellentétben az új repülőgép kisebb és egyetlen hajtóművel van felszerelve - olvasható a vg.hu lapszemléjében.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss