A köztisztviselő nem dolgozik július elsején
A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992-es törvény szerint július elseje a köztisztviselők napja, ezért e napon, jövő hétfőn nem dolgoznak a közigazgatási szervek. A PSZÁF az erről szóló értesítést a hétfői Magyar Tőkepiacban tette közzé.
