Átszabja opciós programját a Graphisoft
A Graphisoft Hollandiában bejegyzett anyavállalata (amelynek 0,05 eurócent névértékű részvényei forognak a frankfurti és a budapesti tőzsdén) április 29-én tartja éves közgyűlését. A 4 millió 68 ezer eurós tavalyi veszteség elfogadása mellett alapszabály-módosítás, illetve a részvényopciós program átszabása szerepel a napirenden. Részletek a csütörtöki NAPI Gazdaságban.
