Tőkeleszállításra készül a Mol
Az április 14-én tartandó éves rendes közgyűlés napirendjét kiegészítette egy ponttal a Mol Nyrt. - a szavazatok több mint 1 százalékával rendelkező részvényes, a CEZ javaslatára. Új napirendi pontként bekerült az alaptőke leszállítása.




