Megszavazta az osztalékfizetést a Magyar Telekom
A Magyar Telekom Nyrt. keddi éves rendes közgyűlése megszavazta a törzsrészvényenkénti 15 forintos osztalékot, amelyet az igazgatóság javasolt.
Megszavazta az osztalékfizetést a Magyar Telekom
A Magyar Telekom Nyrt. keddi éves rendes közgyűlése megszavazta a törzsrészvényenkénti 15 forintos osztalékot, amelyet az igazgatóság javasolt.
Kolbászon ugrottak össze a Daimler részvényesek
Rendőrt kellett hívni a Daimler AG berlini közgyűlésére, miután két részvényes heves szóváltásba keveredett a büfében az ingyenes kolbászok miatt. Mindezt a rekordösszegű osztalék elfogadása után.
Nyereséges és nem fizet osztalékot a BIF
Közgyűlést tartott a BIF Nyrt. A társaság sikeres évet zárt tavaly, a konszolidált nettó árbevétele 2,9 milliárd forint lett, amely 30 százalékos növekedést jelent az előző évhez képest.
Idén sem fizet osztalékot a CIG Pannónia
A CIG Pannónia igazgatósága előterjesztette, hogy a társaság a 2015-ös üzleti év után ne fizessen osztalékot. Amennyiben a közgyűlés támogatja a javaslatot, az életbiztosító történetének első osztalékfizetésére továbbra sem kerül sor.
Áprilisban tartja közgyűlését az FHB
Az FHB Jelzálogbank tájékoztatása szerint április 28-án tartják az éves rendes közgyűlést a Danubius Hotel Gellértben.