Montenegróba utazik Kövér László
Hivatalos látogatásra Montenegróba utazik Kövér László, az Országgyűlés elnöke - írja az MTI.
Montenegróba utazik Kövér László
Hivatalos látogatásra Montenegróba utazik Kövér László, az Országgyűlés elnöke - írja az MTI.
Kövér elmondta, kik lesznek sikeresek
Azok a nemzetek bizonyulnak majd sikeresnek a 21. században, amelyeknek erős lesz a hitük és az öntudatuk - jelentette ki az Országgyűlés elnöke vasárnap Sárváron, a település várossá nyilvánításának ötvenedik évfordulója alkalmából rendezett ünnepségen.
Kövér: Mindegyik magyar egyetem jobb, mint a CEU
Nem nagy kunszt jobb egyetemet csinálni a CEU-nál, sőt, mindegyik magyar egyetem ilyen - mondta az ATV munkatársának Kövér László házelnök.
Kövér László örülne ha ez a 4 év "nem lenne borzalmasabb", mint az előző
Nyugodt, kiegyensúlyozott törvényhozói munkára számít a következő parlamenti ciklusban Kövér László. Az Országgyűlés elnöke az InfoRádió Aréna című műsorában csütörtök este arról is beszélt, hogy a parlamenti ülésezés rendje nem módosul, s bár a házszabályban lesznek kisebb változások, ezek technikai jellegűek. Szerinte azzal, hogy a Demokratikus Koalíció (DK) Gyurcsány Ferenc vezetésével önálló frakciót alakíthatott, csökkenni fog a parlamenti viták színvonala.
Kövér elárulta, mire készül Orbán Viktor
Az elmúlt nyolc évben a válságkezelésen túljutottunk, a változás alapjait megteremtettük, a következő időszakban a miniszterelnök többet tud majd a jövőkép kialakításával, az ehhez szükséges stratégiák kidolgozásával foglalkozni, a kormányzás a kormányfő személyére szabottabb lehet - mondta az MTI-nek adott interjújában Kövér László, az Országgyűlés újonnan választott elnöke.