Új kötvénypiac indult a BÉT-en
Elindult a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) új kötvénypiaca, a BÉT Xbond, amelyet a tőzsde a kötvénykibocsátást tervező vállalatok számára hozott létre - írja az MTI.
Új kötvénypiac indult a BÉT-en
Elindult a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) új kötvénypiaca, a BÉT Xbond, amelyet a tőzsde a kötvénykibocsátást tervező vállalatok számára hozott létre - írja az MTI.
Így finanszírozták kedden a magyar államot
Hozamcsökkenéssel értékesített 3 hónapos diszkont kincstárjegyet (dkj) keddi aukcióján az Államadósság Kezelő Központ (ÁKK)
Szuperkötvény: elképesztő összegek mozdultak meg újfent
Nem csillapodik a magyar állampapír plusz (máp plusz) népszerűsége, a múlt héten is jegyeztek belőle 193,5 milliárdnyit, már 883 milliárdnál tart az értékesítés.
Jobb minősítést akar? Íme, a profik tippjei
A Növekedési Kötvényprogamban (NKP) részt vevő cégeknek kulcsfontosságú, milyen minősítést érnek el a hitelminősítésnél. Fontos a jó stratégia és a jól összerakott üzleti terv - mondják a Deloitte szakértői.
Íme, az év legjobb befektetései: a szuperkötvény elbújhat mögöttük
Hétszázból 450 hazai befektetési alap simán megverte volna az év eddigi részében a magyar állampapír (máp) pluszt. A nagy riválisnak tartott hatalmas ingatlanalapok persze nem, de részvényalappal nehéz volt az idén mellényúlni.