A kormány kihirdette a tűzifaexport korlátozását
A Magyar Közlönyben megjelent kormányrendelet szerint a tűzifa országból kivitelét is be kell jelenteni a Nébihnél - mint például a gabonáét -, és a kormány 30 napon belül eldönti, hogy él-e elővásárlási, illetve vételi jogával. Itt is vannak kivételek.




