Kötelezővé tehetik a védőoltást és teljes lezárás is jöhet Magyarország víruslaborjában
Az osztrák kormány komolyan fontolóra veszi a a Covid-19-es betegség elleni védőoltás kötelezővé vételét. Hamarosan általános lezárásról is dönthetnek. Az ausztriai események azért is érdekesek magyar szempontból, mert korábban Orbán Viktor miniszterelnök a szomszédos országot jelölte meg víruslabornak, amelyet követhetnek a hazai járványügyi intézkedésekkel.




