Magyarország pénzt vár az EU-tól energiakorszerűsítésre
Magyarország energiarendszerre vonatkozó terve nemcsak zöldebbé és klímabarátabbá kívánja tenni a magyar energiarendszert, nemcsak el kívánja érni a kibocsátási célokat, hanem célul tűzte ki az ország energia-autonómiájának elérését - mondta Palkovics László technológiai és ipari miniszter Luxembourgból az MTI-nek telefonon hétfőn. Magyarország azt szeretné, hogy az Európai Unió részt vegyen a beruházások finanszírozásában.




