Szerződést bontott a Microsoft a T-Systemsszel (Frissített: T-Systems-reakció)
Felülvizsgálta a T-Systemsszel kötött szerződését a Microsoft, és úgy döntöttek, hogy nem folytatják tovább az együttműködést a 4iG által felvásárolt telekommunikációs céggel - tudta meg a hvg.hu. A Microsoft kérdésünkre megerősítette a szerződés felbontását.



