Koronavírus: szinte mindenben rosszul teljesített Magyarország
Az uniós tagállamok koronavírus miatt bevezetett intézkedéseinek hatását vizsgálva megállapítható, hogy Magyarország a koronavírus-teszteket, a kórházban kezelt és elhunyt betegek számát, valamint a többlethalálozást tekintve is a legrosszabbul teljesítők között volt - írta Hajdu Tamás és Krekó Judit, az Eötvös Loránd Kutatási Hálózat Közgazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpontjának munkatársa a Portfolio.hu-n megjelent véleménycikkében.




