BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

környezetvédelem

09.
28.
12:07

Elindult a farkasvadász-idény, máris megölték a Yellowstone három állatát

Nagy port kavart Amerikában, hogy az állam nemrég törölte a szürke farkast a veszélyeztetett fajok listájáról, amivel megnyílt az út a vadászatuk előtt. Már az év elején is komoly vérengzést rendeztek vadászok Wisconsin államban, most pedig a Yellowstone Nemzeti Park három állatát sikerült kilőniük, akik egy igazi "turistamágnes" falka tagjai voltak.

Szerző(k):
Szász Péter