Bárki kérdezhet Szentkirályi Alexandrától - és válaszolni fog
Februártól indul a Kormányinfó Plusz, ahol bárki kérdezhet - jelentette be Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő szerdán a Facebookon.
Bárki kérdezhet Szentkirályi Alexandrától - és válaszolni fog
Februártól indul a Kormányinfó Plusz, ahol bárki kérdezhet - jelentette be Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő szerdán a Facebookon.
Új kormányszóvivőt neveznek ki
Szalay-Bobrovniczky Alexandra lesz január 1-től a kormányszóvivő, Hollik István pedig a Fidesz kommunikációs igazgatójaként folytatja – értesült a Magyar Nemzet.
Kioktatták a kormányt a migránskártyákról és az elfogott terroristáról
Pénteken Hollik István kormányszóvivő közölte: a magyar kormány egyenes választ vár az Európai Bizottságtól, arra, hogy tudott-e arról, hogy egy szír terroristavezér is kapott "migránskártyát". Az Európai Bizottság teljesítette a kormányszóvivő kérését.
Hollik István kormánybiztos lett
A hazai kommunikációs feladatok ellátására kormánybiztossá nevezték ki Hollik Istvánt. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlöny csütörtöki számában jelent meg - adta hírül az MTI.
Tudta? Idén három napig ünnepelheti augusztus 20-át
Idén három napon keresztül tartanak az augusztus 20-ai nemzeti ünnep központi rendezvényei - jelentette be Kovács Zoltán kormányszóvivő az MTI híre szerint.