A kormány határozatlan időre meghosszabbíthatná a veszélyhelyzetet
Hétpárti egyeztetést kezdeményeznek az ellenzéki pártok a kormányt rendkívüli intézkedésekre felhatalmazó törvényről, amit a kormány nevében az igazságügyi miniszter nyújtott be pénteken az Országgyűlésnek - közölték ellenzéki pártok. A törvényjavaslat meg nem határozott időre hosszabbítaná meg a koronavírus-járvány miatt elrendelt veszélyhelyzetet, és így a rendeleti kormányzás lehetőségét.




