Visszafizetteti a kormány a földadót az önkormányzatokkal, mutatjuk, ki mennyivel tartozik
Szeptembertől tiltják az önkormányzatoknak, hogy települési adóval sújtsák a termőföldet, a tetejébe megjelent egy kormányrendelet, ami arra kötelezi őket, hogy még az idei beszedett adót is fizessék vissza. Az érintett települések polgármesterei méltánytalannak érzik az adó utólagos visszatéríttetését.




