Visszavonják a kínai "covid-követőt"
A kínai hatóságok hétfőn bejelentették, hogy visszavonják a koronavírus-járvány miatt a lakosság mozgásának követését szolgáló alkalmazást. Az applikációt több mint két évvel létrejötte után keddre virradóra lekapcsolják.




