Csökkentek az olajárak, pluszban nyitottak az amerikai tőzsdék
Emelkedéssel nyitottak az irányadó New York-i tőzsdemutatók csütörtökön, a befektetőket megnyugtatta, hogy átmeneti, decemberig szóló megállapodás körvonalazódik az amerikai szenátusban az adósságplafon megemeléséről, az olajárak csökkenése pedig enyhítette az inflációs aggodalmakat - írja az MTI.


