Magyarország növelte az orosz olajimportot
Oroszország növelte olajtermelését és olajexportját június első felében az Interfax hírügynökség jelentése alapján. Míg a többi csővezetékes ország csökkentette, Magyarország az előző hónaphoz képest növelte vezetékes olajimportját Oroszországból - írja az MTI a Reutersra hivatkozva.




