Ha nagy a baj, a magyar üzemanyagkészletekhez is hozzá kell nyúlni
Az OMV még nem tudja, mennyi ideig tart a schwechati olajfinomító pénteken megsérült részeinek megjavítása. Ausztriában már az ország biztonsági üzemanyagkészleteihez kellett nyúlni, nem kizárt, hogy Magyarországon is ez következik - írja a Vg.hu.



