Tovább emelkedett az olaj ára
Kedden ismét négyéves csúcsra emelkedett a nyersolaj ára, a befektetők aggódnak, mivel hamarosan hatályba lépnek az Irán ellen elrendelt amerikai szankciók, de a Kőolaj-exportáló Országok Szervezetének (OPEC) tagállamai és partnerei, élükön Oroszországgal, vonakodnak növelni a kitermelést, amivel ellensúlyozhatnák az iráni olajszállítmányok kiesésének a globális kínálatra gyakorolt hatását - írta az MTI a Reuters-re hivatkozva.




