Újra töltik a kőolajat a Barátságba
Megkezdték a tiszta nyersolaj pumpálását a Barátság kőolajvezetékbe - közölte egy orosz tisztviselő.
Újra töltik a kőolajat a Barátságba
Megkezdték a tiszta nyersolaj pumpálását a Barátság kőolajvezetékbe - közölte egy orosz tisztviselő.
Az oroszok vasúton szállítanák a kőolajat a Barátság vezeték helyett
Az Oroszországi Vasutak (RZSD) állami vállalat májustól megkezdheti az olajszállítást a Barátság kőolajvezeték helyett - közölte az orosz vasúti társaság sajtószolgálata. Az RZSD akár ötezer tartálykocsit hajlandó ehhez biztosítani - írta az MTI a TASZSZ-ra hivatkozva.
Gyorsjelentésekre várnak a tengerentúli befektetők
Minimális emelkedéssel nyitottak a New York-i tőzsde irányadó indexei hétfőn, a befektetők már az újabb gyorsjelentéseket várják - írta az MTI.
Már bizottság vizsgálja az orosz kőolaj beszennyezését
Az orosz energiaügyi minisztérium szombaton közölte, hogy Alekszandr Novak tárcavezető Dmitrij Medvegyev orosz miniszterelnök utasítására tárcaközi vizsgálóbizottságot állított fel a Barátság kőolajvezetéken át érkezett szennyezett olaj ügyében - írja az MTI.
Putyin is megszólalt az olajszennyezés miatt
Vizsgálat megindítását szorgalmazta szombaton a Barátság kőolajvezetéken át érkezett szennyezett olaj ügyében az orosz elnök - írja az MTI.