Valami baj van a Molnál - leállt az olajszállítás Ukrajna felől (frissített)
Az Ukrajna felől érkező olajszállítás több órára leállt - jelentette a Reuters. A Mol szerint rendszerükben nincs jelentős technikai fennakadás, korábbi megállapodás keretében a Barátság kőolajvezetékben lévő szennyezett olaj átvétele folyik, még a héten megkezdődhet a tiszta nyersolaj behozatala.



