BUX 139683.37 0,6 %
OTP 45690 0,86 %
header

kőolaj

09.
28.
18:07

A Mol külföldi gyárépítését is támogatja a kormány

Tizenhárom millió dolláros beruházással gumibitumen gyártására alkalmas üzemet épít a Mol Nyrt. az oroszországi Tatár Köztársaságban, az ottani olajvállalattal együttműködésben - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter miután hivatalában fogadta Albert Karimovot, a Tatár Köztársaság miniszterelnök-helyettesét. A Mol tavaly azt közölte, hogy Zalaegerszegen is épít ilyen gyárat.

Szerző(k):
Domokos Erika