BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

konferencia

06.
04.
19:08

Állandó önbecsapásban van az egészségügy

Ki kell szabadítani a politikai csapdából az egészségügyet, konszenzussal kell eldönteni, hogy az ellátórendszert a jelenlegi, vagy szűkebb formájában kell-e fenntartani, legyen-e nagyobb az állami ráfordítás és milyen együttműködést lehet kiépíteni a magánszférával, vagy más rendszerekkel - mondta Zombor Gábor egészségügyért felelős államtitkár csütörtökön, a Világgazdaság szakmai konferenciáján. A struktúra radikális átalakításának nagyok a politikai kockázatai, ezért marad a folyamatos önbecsapás - fogalmazott az államtitkár.

Szerző(k):
Szepesi Anita