Mi lesz velünk, ha nem nő tovább a GDP?
Budapest ad otthont augusztus 30. és szeptember 3. között az ötödik Nemzetközi nemnövekedés Konferenciának, amelyre a világ minden szegletéből több mint félezer elméleti és gyakorlati szakembert várnak, hogy megvitassák: lehet-e, vagy egyáltalán akarunk-e állandóan növekedni egy erőforrásaiban korlátos világban.




