BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

konferencia

03.
31.
10:42

Lassan nem jön többet a díjbeszedő és a parkolóőr

A magyar embereket és a vállalkozásokat a kormány nem szeretné megvédeni a digitalizációtól, hanem velük együttműködve szeretné felkészíteni őket az átalakulásra. Bár több munkahelyet szeretnének létrehozni mint amennyi megszűnik, hamarosan nem lesznek díjbeszedők és parkolóőrök sem - mondta Deutsch Tamás, a Digitális Jólét Programja összehangolásáért és megvalósításáért felelős miniszterelnöki biztos a Napi.hu által szervezett CIO-Fórum 2017 konferencián.

Szerző(k):
Szász Péter