Ezúttal a konditermeket vizsgálja meg alaposan a fogyasztóvédelem
Vizsgálatot indít a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság. A cél az, hogy feltárják az esetleges tisztességtelen elemeket az edzőtermek általános szerződési feltételeiben, és a fogyasztók biztonságosabb szerződési feltételek mellett vehessék igénybe a sport- és fitneszszolgáltatásokat.





