Vezéráldozat? Távozott a köztársasági elnök egyik kulcsembere
Megvált Sulyok Tamás a kommunikációs igazgatójától. A távozás okát nem jelölték meg, de két hete jelent meg a köztársasági elnök neve alatt az a poszt, amelyben használta az "orosz" jelzőt a munkácsi rakétatámadásban, amely szót később töröltek, és amely miatt vizsgálatot indított a Sándor-palota.




