Sosem lesz vége? Még mindig folyik a pénz a vizes vébé miatt
Még mindig nyelik a pénzt a vizes vébével kapcsolatos kiadások. Másodpercenként négymillió forintba kerülő reklámfilmre, mélygarázsútra és a rendezvényt szervező cég vezetőségének és beosztottainak bérére költik az adófizetők forintjait.




