Az államfő kinevezte az új kormány államtitkárait
Áder János köztársasági elnök kedden az Országház épületében kinevezte Orbán Viktor negyedik kormányának államtitkárait, akik egyúttal hivatali esküjüket is letették.
Az államfő kinevezte az új kormány államtitkárait
Áder János köztársasági elnök kedden az Országház épületében kinevezte Orbán Viktor negyedik kormányának államtitkárait, akik egyúttal hivatali esküjüket is letették.
Kormányátalakítás: utolsó pillanatban is cserélgetik a személyeket
A Magyar Idők szerint az államtitkárok névsorát is felforgatják a negyedik Orbán-kormányban.
Megint áll a bál Spanyolországban
Quim Torra, Katalónia első minisztere kihirdette új kormánya tagjait, csakhogy a spanyol kormány nem engedi, hogy érvénybe lépjen az új miniszterek kinevezése.
Új rendőrfőkapitányt neveznek ki
Balogh János rendőr-vezérőrnagy válthatja Papp Károlyt az országos rendőrfőkapitányi poszton - írja az MTI alapján az Index.
Új elnöke van a Magyar Franchise Szövetségnek
Vidács Gyulát, a Fornetti Kft. ügyvezető igazgatóját választották meg a Magyar Franchise Szövetség új elnökének a szakmai szervezet 2018. május 10-i tisztújító közgyűlésén